Vážení zákazníci, dnes 6.12.2018, z důvodu poruchy v dodávce elektřiny nebude fungovat naše emailové a omezeně i telefonické spojení, děkujeme za pochopení!
Vážení zákazníci, děkujeme Vám za vaší dlouholetou přízeň a přejeme Vám krásné, pohodové svátky a úspěšný rok 2019. Prosíme věnujte pozornost provozu v době Vánočních svátků.

Alkoholické nápoje  / Víno  / Abrau Durso Semi Dry 0,75L


Obsah alkoholu: 11,5%
Objem: 0,75 l
Země původu: Rusko

 Šumivé víno krásné zlaté barvy je snadno rozpoznatelné kvůli jeho příjemné brilantnosti.

Jeho vůně má květinové a ovocné tóny charakteristické pro Charmatovou metodu, s náznaky sladkého tropického ovoce. Chuť je dobře vyvážená, čerstvá a sladká, která je typická pro polosuchá vína.

Nejoblíbenější a nejznámější šumivé víno ruského vinárny "Abrau-Durso" s černou etiketou ve tvaru diamantu. Dnes jej lze najít v každém obchodě v Ruské federaci. Důvodem úspěchu spočívá v dokonale vyvážené vůni a vynikající chuti, kterou vytvořili nejlepší ruští a francouzští vinaři, a také v nezapomenutelném elegantním provedení nálepky. Zásluhy "ruského šampaňského" jsou známé profesionály: toto šumivé víno je poznamenáno desítkami medailí mezinárodních soutěží.

Hrozny: Chardonnay, Riesling, Sauvignon blanc.

Balení se může lišit od vyobrazení dle aktuálních skladových zásob.

Prodejní jednotka ks
Interní kód VISU000158
Cena bez DPH172 Kč
Cena za 1 l s DPH 277 Kč
Cena s DPH208 Kč
TOPlist

Prodávající nabízí mimo jiné i alkoholické nápoje a jejich prodej je výhradně určen kupujícím, kteří dosáhli věku 18ti a více let.

Kupující, který nedosáhl věku 18ti let, je oprávněn nakupovat pouze zboží neobsahující alkohol.